Strona główna/Aktualności/ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Lub łaciaty.
Wszystkie misie
My kochamy,
Bo ich święto dzisiaj mamy”.

Pluszowy miś - ulubieniec z dzieciństwa, powiernik wielu sekretów obchodzi swoje święto co roku 25 listopada.

Tego dnia dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Z powodu panującej sytuacji na całym świecie, tego roku dzieci nie mogły przynieść do przedszkola swoich pluszowych przyjaciół, jednak w zamian poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach, odgrywały scenki, wykonywały misiowe zadania, rozwiązywały zagadki dotyczące bajkowych misiów  oraz wykonały piękne prace plastyczne. Na zakończenie wspaniałej zabawy dzieci degustowały misiowy przysmak „ Miód”, którym częstowały pracowite pszczółki. Ten dzień w przedszkolu wypełniony był uśmiechem i radością wszystkich przedszkolaków.