Strona główna/Aktualności/DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

13 Lutego 2023

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków nieco póżniej niż zwykle, gdyż ich święto w tym roku wypadło podczas naszych ferii zimowych .  Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień.
Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.
Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, Prababcie i Pradziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.
 Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. 
W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta  wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

 

do góry