Strona główna/Aktualności/UROCZYSTE POŻEGNANIE STARSZAKÓW

UROCZYSTE POŻEGNANIE STARSZAKÓW

13 Czerwca 2022
Czas płynie nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy próg naszego przedszkola, dziś szykowały się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej.
10 czerwiec,  był  wyjątkowym dniem dla całej naszej przedszkolnej społeczności. Tego dnia odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków, które w tym roku odchodzą do szkoły. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny bogaty w wiersze, piosenki i tańce. Emocji nie brakowało… Pani Dyrektor, przedszkolaki, nauczyciele i rodzice byli bardzo wzruszeni, ale równie dumni z naszych przyszłych absolwentów.  Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowy dyplom ukończenia przedszkola oraz upominki. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie.
Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki - UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE, a Wam drodzy Rodzice, dziękujemy za wspaniałą  owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i  grupy oraz życzymy pociechy i zadowolenia z waszych dzieci w przyszłości.

Rozpoczęcie roku szkolnego - SP nr 17 w Gdyni

 

do góry