Strona główna/Aktualności/TYLE BYŁO DNI ... - POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

TYLE BYŁO DNI ... - POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

18 Czerwca 2021

Tyle było dni… Te słowa z pewnością są adekwatne do lat spędzonych wspólnie w przedszkolu na wspólnej zabawie, przeżywaniu sukcesów, rozwiązywaniu wspólnie problemów itp. Przedszkole stało się dla dzieci drugim domem, który starałyśmy się w jak najlepszy sposób stworzyć.
Dnia 11.06.2021 r odbyło się uroczyste pożegnanie naszych starszaków, lecz w nieco odmienny sposób bez obecności rodziców. Dzieci wraz z wychowawcami przygotowały pożegnalny program artystyczny, bogaty w wiersze, piosenki i tańce.
Grupa Pszczółki  wcieliła się w rolę profesjonalnych aktorów i nagrała bajkę pt.” Calineczka”.

W kolejnych dniach 17 i 18 czerwca dzieci wraz rodzicami z grupy Pszczółki i Muminki spotkały się w ogrodzie przedszkolnym, gdzie zostały wręczone dyplomy ukończenia przedszkola,  upominki oraz podziękowania Rodzicom za wspaniale układającą się współpracę.

Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil.. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.

Zrobiłyśmy wszystko co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu szkoły - mamy nadzieję, że nam się to udało. Część dzieci z nami zostaje i cieszymy się, że będziemy się jeszcze spotykać. A dzieci, które idą do pierwszej klasy prosimy o odwiedzanie przedszkola - my zawsze czekamy na was z otwartymi ramionami.

Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za wspaniałą  owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i życie grupy. Miejmy nadzieję, że przyszły rok szkolny pozwoli nam powrócić do „normalności” czego nam ,Państwu i dzieciom życzymy.

Drodzy rodzice gratulujemy Wam tak wspaniałych dzieci. Życzymy pociechy i zadowolenia z waszych dzieci w przyszłości, a wam drogie dzieci życzymy  udanych, bezpiecznych wakacji, a po nich wielu sukcesów w szkole…

                                                         Dziękujemy!"

Zapraszamy do obejrzenia nagrania oraz galerii zdjęć

 POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA  https://www.youtube.com/watch?v=O6g_KzLzzKk

 

 

do góry