PIKNIK RODZINNY

22 Czerwca 2022

Dnia 22 czerwca, po okresie epidemii, w trybie stacjonarnym, odbył się piknik rodzinny "RODZINA, ACH RODZINA", który jest naszą cykliczną imprezą przedszkolną.

Impreza jest świetną okazją do uczczenia Dnia Dziecka oraz Dnia Matki i Ojca. Takie spotkanie służy integracji środowiska rodzinnego z przedszkolem.

Piknik rozpoczął się występami wokalno - tanecznymi naszych przedszkolaków. Część artystyczną zakończył występ wokalny Mai z grupy "Zajączki"- laureatki konkursu EKO-NUTKI. Następnie rodzice z Rady Rodziców otrzymali podziękowania oraz upominki.
W bardzo miłej, rodzinnej atmosferze wszyscy uczestnicy bawili się razem: dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola. Podczas festynu można było korzystać z dmuchańca, basenu z kulkami, wykonać sobie malowanie twarzy, warkoczyki i tatuaże, kreatywnie działać w kąciku plastycznym oraz sportowym, a także zaznajomić się z udzielaniem pierwszej pomocy. Na gości czekał również poczęstunek, popcorn, napoje oraz  ciasta przygotowane przez rodziców. Pogoda nie zawiodła, a humory wszystkich uczestników dopisały w 100%.

Dyrekcja oraz personel przedszkola wraz z dziećmi gorąco dziękują za pomoc w organizacji pikniku:

Radzie Rodziców,

Rodzicom, którzy upiekli przepyszne ciasta,

Rodzicom, którzy zorganizowali stanowiska w trakcie pikniku,

Panu Tomaszowi Michalczykowi- Dyrektorowi Wydziału Powiadamiania Ratunkowego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach,

Panu Jackowi Marcowi ze Szkółki Piłkarskiej CKS Czeladź,

firmie Huhtamaki.

Dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w pikniku!

 

do góry