Strona główna/Aktualności/PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

27 Maja 2023

Dnia 27 maja 2023 r w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem " Rodzina, ach Rodzina". To już kolejna edycja pod w/w hasłem, która wpisała się w kalendarium naszego przedszkola. 

Impreza jest świetną okazją do uczczenia Dnia Dziecka oraz Dnia Matki i Ojca. Takie spotkanie służy integracji środowiska rodzinnego z przedszkolem oraz całej społeczności przedszkolnej.

Piknik rozpoczął się występami wokalno - tanecznymi naszych przedszkolaków, który jak co roku zachwycił publiczność profesjonalnym przygotowaniem oraz talentem naszych milusińskich. 
W bardzo miłej, rodzinnej atmosferze wszyscy uczestnicy bawili się razem: dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola.  Zabawa ,konkursy, występy przedszkolaków i poczęstunek: grill, pajda chleba ze smalcem , żurek, ciasta, kawa oraz atrakcje: malowanie twarzy, warkoczyki ,tatuaże,Pierwsza Pomoc , Klub Piłki Nożnej, kącik malucha,malowanie na folii ,wata cukrowa ,zamek dmuchany to atrakcje Naszego Piknkiu.
Pogoda nie zawiodła, a humory wszystkich uczestników dopisały w 100%.

Serdeczne podziękowania dla:
Pracowników PP1 za bezinteresowną pomoc w organizacji , zaangażowanie w przebieg imprezy, Sponsorom, Rodzicom, dzieciom oraz uczestnikom Pikniku.

PIKNIK RODZINNY " RODZINA,ACH RODZINA"

 

do góry