Strona główna/Aktualności/OGŁOSZENIE KONKURSU PLASTYCZNEGO !!!

OGŁOSZENIE KONKURSU PLASTYCZNEGO !!!

16 Listopada 2021

Wesołych Świąt. Elementy świąteczne Wiszące Linia Złota Pojedyncze Tle.  Cliparty, Ilustracje Stockowe Oraz Ilustracje Wektorowe Royalty Free. Image  50264731.

OGŁOSZENIE KONKURSU PLASTYCZNEGO !!!

„ Magiczne życzenia - kartka bożonarodzeniowa”

Zapraszamy do wzięcia udziału dzieci wraz z rodzicami

Szczegóły oraz regulamin konkursu zamieszczamy poniżej

Samorządowe Przedszkole nr 151 z oddziałami integracyjnymi w Krakowie

KONKURS PRZEDSZKOLNY

„MAGICZNE  ŻYCZENIA - KARTKA BOŻONARODZENIOWA„

CELE KONKURSU:

• Rozwijanie inwencji twórczej dzieci
  • Zachęcanie rodziców do współpracy
  • Rozwijanie zdolności manualnych dzieci

REGULAMIN

1. Konkurs skierowany jest do dzieci ze wszystkich grup wiekowych oraz ich Rodziców/Opiekunów.
  2. Przedmiotem konkursu jest kartka bożonarodzeniowa wraz z życzeniami świątecznymi.
  3. Kartkę można wykonać dowolną techniką plastyczną , z wykorzystaniem ozdób lub elementów dekoracyjnych.
  4. Format pracy jest dowolny.
  5. Przy każdej pracy należy zamieścić metryczkę ( imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy).
  6. Prace należy dostarczyć do 10-go grudnia 2021 r..
  7. Powołana komisja wyłoni I, II i III miejsce. Dla autorów zwycięskich prac czekają nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestniczy otrzymają dyplomy z podziękowaniem oraz słodką niespodziankę.
  8. Prace konkursowe zostaną przekazane podopiecznym Hospicjum św. Tomasza w Sosnowcu, z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.
  9. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13-go grudnia 2021 r. Wyniki oraz zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej naszego przedszkola.
  10. Rodzice dzieci biorących udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzania danych osobowych dziecka, w zakresie informacji o wynikach oraz publikację zdjęcia dziecka i pracy konkursowej na stronie internetowej Przedszkola Publicznego nr 1 im. Dobrego Serca w Czeladzi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Organizatorki konkursu: