Strona główna/Aktualności/MOJA KSĄŻECZKA

MOJA KSĄŻECZKA

27 Lutego 2024

„MOJA KSIĄŻECZKA”

W dniu 26 lutego odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym pt. „Moja książeczka”. Organizatorem konkursu była Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 1 oraz nauczycielka Anna Brewka.
Celem konkursu było kształtowanie zainteresowań czytelniczych, poznanie utworów literatury dziecięcej (opowiadań, bajek, wierszy, baśni i legend) z jednoczesnym ukazaniem roli książki w życiu człowieka oraz kształtowanie wyobraźni dzieci poprzez tworzenie różnorodnych prac plastycznych na
określony temat. Jury oceniało pracę w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci grupy 3, 4 - latki
oraz dzieci grupy 5, 6 -latki. Oddane przez dzieci książeczki są Cudowne, jury miało problem z wyłonieniem laureatów. Doceniając pomysłowość i wkład pracy artystycznej postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników konkursu w osobach: Emilka, Pola, Alicja, Jaś, Nikodem, Zoja, Mateusz, Zosia, Kamila, Agnieszka i Marianna.
Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy kreatywności oraz wyobraźni twórczej.