Strona główna/Aktualności/"MAGICZNE ŻYCZENIA - KARTKA BOŻONARODZENIOWA".

"MAGICZNE ŻYCZENIA - KARTKA BOŻONARODZENIOWA".

16 Grudnia 2021

13 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie Przedszkolnego Konkursu "MAGICZNE ŻYCZENIA - KARTKA BOŻONARODZENIOWA".

Dziękujemy za piękne kartki zarówno dzieciom, jak i Rodzicom/ Opiekunom, którzy wykazali się dużym zaangażowaniem. Wszystkie prace są wyjątkowe i zasługują na nagrody, jednakże zgodnie z regulaminem musieliśmy wyłonić zwycięzców. Wiele prac urzekło członków jury, w związku z czym postanowili przyznać nagrody w 2 kategoriach wiekowych.

Jury w składzie: mgr Justyna Stawkowska, mgr Anna Jastrzębska, mgr Aleksandra Ociepka wyłoniło zwycięzców.:

W kategorii 3-4 latki zwyciężyli:

I miejsce- Ania K. z grupy "Zajączki"

II miejsce- Jakub P. z grupy "Kotki"

III miejsce- Paweł B. z grupy "Sówki"

W kategorii 5-6 latki:

I miejsce- Magdalena G. z grupy "Motylki"

II miejsce- Viviana K. z grupy "Pszczólki"

III miejsce- Aleksandra K. z grupy "Motylki"

Przyznano również wyróżnienia, które otrzymali: Szymon S. z grupy "Zajączki" i Dariia Z. z grupy "Kotki".

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla zwycięzców i upominków dla wszystkich uczestników nastąpiło 17 grudnia.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wszystkie kartki zostaną wręczone podopiecznym hospicjum św. Tomasza w Sosnowcu.

BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, a zwycięzcom GRATULUJEMY!

DZIĘKUJEMY Radzie Rodziców za pomoc w organizacji konkursu.