Strona główna/Aktualności/BAL KARNAWAŁOWY 2023

BAL KARNAWAŁOWY 2023

13 Stycznia 2023

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

            Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości, tak też było u nas.W dniu 13 stycznia w Przedszkolu im. Dobrego Serca odbył się bal karnawałowy.

            Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy,...... ,  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

            W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć, a  następnie wszyscy uczestnicy przeszli do sali balowej. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy, którą prowadził  Wodzirej organizując tańce i wspaniałą zabawę dla wszystkich dzieci i Pań.

          Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

            Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

            Kolejny bal karnawałowy już za rok

do góry