Strona główna/Aktualności/Zapraszamy do Konkursu Plastycznego "Dzień z Moją (..)

Zapraszamy do Konkursu Plastycznego "Dzień z Moją Rodziną - Bez Smartfona"

28 Lutego 2024

Szanowni Rodzice/Opiekunowie !!

23 lutego 2024 r. Burmistrz Miasta Czeladź ogłosił profilaktyczny konkurs plastyczny „Dzień z moją rodziną - bez smartfona!”. Konkurs adresowany jest dla dzieci z czeladzkich przedszkoli publicznych oraz uczniów klas I-VI  szkół podstawowych zgodnie z poniższymi kategoriami:

• przedszkola:
    • dzieci w wieku trzech i czterech lat,
    • dzieci w wieku od pięciu do siedmiu lat.
  • szkoły podstawowe:
    • dzieci z klas od I do III,
    • dzieci z klas od IV do VI.

Konkurs polega na wykonaniu dowolną techniką plastyczną pracy przedstawiającej czas spędzony z rodziną bez korzystania ze smartfona. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie jedną pracę w formacie A4 lub A3. Prace konkursowe należy składać u pracowników naszego przedszkola, w nieprzekraczalnym terminie do 15 kwietnia 2024 r.

Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 16 maja 2024 r. podczas obchodów „Święta Rodziny 2024”.
Więcej informacji i Regulamin konkursu na stronie Urzędu Miasta Czeladź oraz poniżej jako załączniki.

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2024-02-28 Zarządzenie Burmistrza Miasta Czeladź - konkurs „Dzień z moją rodziną - bez smartfona!”.pdf