• Znaleziono 189 wiadomości.

• Ostatnia
POZNAJEMY ZAWODY - U WETERYNARZA

Dnia 09 maja 2018 r. grupa 4 - b wybrała się na wycieczkę do gabinetu weterynaryjnego BAFIR.

PRZYPOMINAMY, ŻE ZAPISY NA DYŻUR PRZYJMUJE PANI INTENDENTKA W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 25 MAJA 2015 ( TJ.PIĄTEK)

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

Obchody święta Konstytucji 3 Maja, jak co roku w naszym mieście, odbyły się na Placu Konstytucji 3 Maja i miały bardzo uroczysty charakter.

SZLABAN NA RYZYKO

SPOTKANIE EDUKACYJNE Z PRZEDSTAWICIELAMI PKP POLSKICH LINII KOLEJOWYCH.

BARWY NARODOWE OCZAMI DZIECKA

24 kwietnia 2018 roku, w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi, odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom gminnego konkursu plastycznego pt. „Barwy narodowe oczami dziecka”.

XVIII Przegląd Poezji Dziecięcej "Przedszkolaki

Dnia 19 kwietnia W Klubie Jana Kiepury w Sosnowcu odbył się XVIII Przegląd Poezji Dziecięcej pod hasłem "Przedszkolaki dla Niepodległej"

WYJAZD DZIECI DO TEATRU ZAGŁĘBIA W BĘDZINIE

TYGRYSKI I KRASNOLUDKI W MINIONYM TYGODNIU UCZESTNICZYŁY W SZTUCE TEATRALNEJ PT. "ZWIERZĘTA DOKTORA DOLITTLE".

KOPCIUSZEK W WERSJI NOWOCZESNEJ

Dnia 6 kwietnia dzieci z naszego przedszkola byli widzami spektaklu pt "Kopciuszek w wersji nowoczesnej"

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego śmigusa-dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni...

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "WIERSZE