22 KWI 2018

XVIII Przegląd Poezji Dziecięcej "Przedszkolaki dla Niepodległej" w Sosnowcu

Dnia 19 kwietnia W Klubie Jana Kiepury w Sosnowcu odbył się XVIII Przegląd Poezji Dziecięcej pod hasłem "Przedszkolaki dla Niepodległej", poświęcony 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, którego organizatorem było Przedszkole Miejskie nr 12 w Sosnowcu. Nasze przedszkole reprezentował Wojciech Olender z grupy 6 latków, który recytował wiersz Władysława Bełzy „Kim będę?”. W przerwie między występami dzieci, piosenki śpiewały zuchy i harcerze ze szkoły podstawowej w Sosnowcu. Dzieci otrzymały w nagrodę chorągiewki i książki, a przedszkole dyplomy. Po zakończonym przeglądzie na małych artystów czekał słodki poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy Wojtusiowi za godne reprezentowanie naszego przedszkola.Gratulujemy!!!