22 MAJ 2020

WAŻNE!

Decyzją Organu Prowadzącego nasze przedszkole , podobnie jak pozostałe przedszkola w Czeladzi, jest zobowiązane do zapewnienia opieki dzieciom  w obu miesiącach wakacyjnych: lipcu i sierpniu.

Pracujący oboje Rodzice/Opiekunowie , którzy zadeklarują obecność dziecka w przedszkolu w czerwcu, lipcu bądź sierpniu są zobowiązani do zapoznania się z Procedurami bezpieczeństwa  pracy przedszkola w aktualnym reżimie sanitarnym i złożenie stosownych oświadczeń.

W związku z koniecznością korekty pracowniczych planów urlopowych proszę Państwa o precyzyjne określenie terminów pobytu dziecka w przedszkolu w czerwcu,  lipcu i sierpniu ( w nieprzekraczalnym  terminie  do 5 czerwca 2020)  lub poinformowanie o nieobecności dziecka w tym  czasie . Zgłoszenie przyjmują wychowawcy grup ( sms , e-mail lub inną wcześniej ustaloną).

Z życzenia zdrowia - Ewa Rulecka