28 STY 2019

WARZYWNO - OWOCOWY BAL KARNAWAŁOWY

W miniony piątek w naszym przedszkolu odbył się owocowo- warzywny bal karnawałowy. Uczestniczące w nim dzieci przebrane były w specjalne stroje przypominające ulubione owoce i warzywa. Przedszkolaki przygotowały je wraz ze swoimi rodzicami. W balu uczestniczyły m. in., truskawki, arbuzy, cytrynki i banany, ciemne winogrono, a także, marchewki, dynie,  pomidorki, zielony ogórek, groszek, jagódki, muchomorki itp. Bal rozpoczął się od powitania przez prowadzącego imprezę DJ - a, a potem były tańce, wspólne zabawy i konkursy.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej, radosnej atmosferze.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, pomysłowych i bardzo ciekawych balowych strojów.
 Kolejny bal karnawałowy już za rok !!!