20 GRU 2019

VI RODZINNE KOLĘDOWANIE

Tradycją Przedszkola Publicznego nr 1 im. Dobrego Serca w Czeladzi jest coroczne Rodzinne Kolędowanie. W piątek  20 grudnia 2019 roku w Kopalni Kultury odbyła się już VI edycja.

Dzieci ze wszystkich grup wiekowych przedstawiły bogaty repertuar artystyczny nawiązujący do tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia .

Przedstawienie utrzymane w tradycyjnej konwencji spotkało się z ogromną życzliwością i gorącym przyjęciem ze strony licznie zgromadzonej publiczności.

Serdecznie dziękujemy  wszystkim dzieciom za wspaniały występ oraz wprowadzenie nas w ten cudowny czas , Rodzicom, Opiekunom oraz Bliskim za ogromne zaangażowanie, gospodarzom Kopalni Kultury za gościnę i nieocenioną pomoc.

Serdeczne życzenia świąteczno - noworoczne : zdrowia, miłości i radości dla całej społeczności naszego przedszkola.