20 CZE 2019

UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA PRZEDSZKOLA

© http://n.pp1.czeladz.pl/

14 czerwca odbyła się Uroczystość Pożegnania Przedszkola przez najstarsze przedszkolaki Biedronki , które we wrześniu rozpoczynają edukację w szkole podstawowej. Na początku uroczystości Pani Dyrektorka serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych gości oraz dzieci kończące edukację w naszym przedszkolu.

Pierwszą część uroczystości rozpoczął uroczysty polski taniec narodowy- Polonez. Recytowane przez dzieci wiersze i śpiewane piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale również o wakacjach i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Dzieci za czas przedszkolny podziękowały Pani Dyrektorce , wychowawczyni, wszystkim pracownikom przedszkola, jak również swoim rodzicom.

Po części artystycznej przedszkolaki przedstawiły w przepięknych strojach wszystkim zgromadzonym bajkę ”Królewna Śnieżka" .Następnie Pani Dyrektorka oraz nauczyciele wręczyli dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola, pamiątkowe książki oraz gipsowe serca- symbolizujące nasze przedszkole oraz  podziękowały za owocną współpracę i ogromne zaangażowanie w życie grupy wszystkim rodzicom, wręczając pamiątkowe dyplomy. Przedstawiciele Rady Rodziców- w imieniu wszystkich rodziców również złożyli podziękowania za opiekę i trud wychowania- nauczycielkom, Dyrektorce oraz pracownikom przedszkola.

Po oficjalnej części na dzieci i zgromadzonych gości czekał słodki poczęstunek.
Uroczystość pożegnania przedszkola obfitowała we łzy wzruszenia i radosne wspomnienia chwil spędzonych  razem w przedszkolu.

Życzymy, by zbliżające się wielkimi krokami wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku oraz wielu sukcesów w różnych dziedzinach życia szkolnego.

Dyrektorka oraz personel przedszkola
składają serdeczne podziękowania
Rodzicom/Opiekunom dzieci,
którzy uświetnili uroczystość swoim wkładem w pyszny  poczęstunek.

Dziękujemy !!!