Przedszkole Publiczne nr 1Strona pełni funkcję BIP

03 PAŹ 2017

SPOTKANIE Z MISIĄ MARYSIĄ

Dnia 03 września 2017r nasze przedszkole odwiedziła Misia Marysia. Misia Marysia to rezolutna kilkuletnia dziewczynka, ma takie same przeżycia jak każde dziecko w jej wieku. Idzie do przedszkola i musi pożegnać pieluszkę, urządza urodziny, boi się ciemności, nie może się doczekać przyjścia na świat braciszka, złości się z byle powodu…Oczywiście, każda historyjka kończy się dobrze, problemy zostają rozwiązane, a dobre pomysły misi Marysi i jej rodziców sprawdzają się w praktyce.W postać Misi Marysi wcieliły się panie  z Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 1 w Czeladzi, wprowadzając nasze przedszkolaki w świat naszej małej bohaterki.

"Pełna humoru bohaterka z miejsca podbija serca i dzieci i czytających na głos dorosłych. Wygląda tak słodko, że chciałoby się ją przytulić, a przy tym przeprowadza małego czytelnika przez naprawdę trudne chwile.

Dzieci wysłuchały opowiadań bohaterki, a następnie czynnie uczestniczyły w dyskusji i odpowiadały na pytania o jej przygodach.Na zakończenie brały także udział we wspólnych ćwiczeniach z Misią i za aktywność na zajęciach otrzymały upominki.

Przedszkole Publiczne nr1