Strona główna/Aktualności/Z WIZYTĄ W SZKOLE

Z WIZYTĄ W SZKOLE

2 Marca 2022

Dnia 01.03022r przedszkolaki z grupy Motylki i Pszczółki  udały się z wizytą  do Szkoły Podstawowej nr 1, do której to zostały wcześniej zaproszone.
Niektóre dzieci po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły, było to dla nich nie lada przeżycie - duży budynek, dużo dzieci, dzwonek na przerwę.
Przedszkolaki zostały miło przyjęte przez Panie oraz uczniów, którzy są absolwentami naszego przedszkola.
Dzieci miały okazję poznać sale lekcyjne, bibliotekę, salę gimnastyczną, świetlicę i inne pomieszczenia. Aktywnie uczestniczyły w zajęciach, na których odpowiadały na pytania ,rozwiązywały zagadki, rysowały i bawiły się na macie interaktywnej. Przedszkolakom najbardziej podobała się tablica interaktywna oraz prezentowane na niej ćwiczenia. Miały okazję podjąć próby samodzielnego pisania i rysowania po tablicy.

Składamy serdecznie podziękowania za miłe spotkanie i słodki poczęstunek.