Strona główna/Aktualności/MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO - "ZŁAP (..)

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO - "ZŁAP MARZENIE"

16 Maja 2023

Miedzyprzedszkolny konkurs tańca współczesnego,, ZŁAP MARZENIE". 16 maja nasze przedszkole zorganizowało konkurs taneczny w Kopalni Kultury, w którym brały udział dzieci z wszystkich czeladzkich przedszkoli. Jury w składzie: wiceburmistrz pani Beata Zawiła, pani naczelnik Elżbieta Bazańska- Wolska, pani Justyna Fit- Kempska - Akademia Wyobraźni Kajune. Występy oczarowały całą publiczność.
1 miejsce otrzymała grupa,, Mistrzowie tempa" z PP1 . Pięknie zaprezentowały się również dziewczynki z naszego przedszkola,, Emili w Paryżu ". Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.
 Na scenie zaprezentowały się również utalentowane artystki - Jagoda- mix tańca towarzyskiego oraz Anastazja - gra na wiolonczeli.
 Składamy wielkie podziękowanie dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tak wspaniałej imprezy. Dziękujemy: pani dyrektor Beacie Duka, pani Agnieszce - prowadzącej konkurs, pani Marcie - oprawa techniczna, pani Marcinkowskiej- Kopalnia Kultury,burmistrzowi Zbigniewowi Szaleńcowi, staroście powiatu będzińskiego Sebastianowi Szaleńcowi, Krystynie Szczerbie, Michałowi Szczęśniakowi, Paulinie i Dawidowi Motyl, Paulinie Górniak, Annie Żabickiej, Martynie Siwickiej, piekarni - Król, Anastazji Kornobis z rodziną, Jagodzie Nowak z rodziną, Karolinie Wolner oraz szanownemu Jury za udział w konkursie, wszystkim pracownikom PP1 oraz nauczycielom, którzy przygotowywali dzieci do występów. Wszystkim małym artystom życzymy dalszych sukcesów i spełnienia kolorowych marzeń!!!!