Strona główna/Aktualności/MILUSIŃSCY WIERSZEM MÓWIĄ

MILUSIŃSCY WIERSZEM MÓWIĄ

23 Maja 2023

Dnia 23 maja 2023 r dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w Powiatowym Konkursie Recytatorskim pt." Milusińscy wierszem mówią"zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie. Reprezentantami naszego przedszkola byli: Julia Kowalczyk 3l Jeżyki, która recytowała wiersz pt " Pracowite Pszczółki " - Olga Adamowicz otrzymując dyplom zpodziękowaniem za odwagę i udział w konkursie.
Gabriela Szerer 4l Kotki - III miejsce recytując wiersz " Jak smakuje wiosna" autor Aleksandra charazińska.
W kategorii dzieci starszych 5-6 lat Piotr Kmicik gr. Sówki, recytując wiersz " Okulary" Julian Tuwim zajął III miejsce, a Laura Górniak gr Zajączki  II miejsce recytując wiersz pt." Wiosenne porządki" Jana Brzechwy.Za udział dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Poczęstunek był wyśmienity. Gratulacje dla uczestników.Zyczymy dalszych sukcesów.