Strona główna/Aktualności/POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA 2023

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA 2023

19 Czerwca 2023

W minionym tygodniu,  w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste akademie z okazji Pożegnania przedszkola przez najstarsze dzieci z grupy Zajączki oraz Motylki. Wszystkich powitała Pani Dyrektor, która potem oddała głos przedszkolakom. Starszakipożegnały się ze swoimi paniami i młodszymi kolegami, prezentując przygotowany program artystyczny. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Po części artystycznej Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła sukcesów na dalszym szczeblu edukacji jakim będzie szkoła a rodzicom/opiekunom podziękowała za współpracę i zaufanie. Starszaki dostały pamiątkowe Dyplomy i upominki. Po oficjalnej części wzyscy uczestnicy udali się na  słodki poczęstunek, starszaki jeszcze raz pożegnały się ze swoimi Paniami, był moment na pamiątkowe zdjęcia i uściski.

Wszystkim absolwentom życzymy:

żeby nauka szła jak z płatka
żeby tyle było szóstek, ile pszczół na polnych kwiatkach.
żeby pochwał było tyle, ile szyszek w gęstym borze,
żeby w szkole było milej, niż nad rzeką lub nad morzem.
długopisy, wszystkie pióra, niechaj piszą mądrze, ładnie
i niech skrzypią tak jak żuraw, kiedy błąd się gdzieś zakradnie.
zabaw z kolegami, kolegów do zabawy,
szczęścia, zdrowia, pomyślności,
i w klasie pierwszej wiele wytrwałości.