Strona główna/Aktualności/# RAZEM NA ŚWIĘTA

# RAZEM NA ŚWIĘTA

10 Grudnia 2020

Nasze przedszkole - Przedszkole Publiczne nr 1 im. Dobrego Serca w Czeladzi wzięło udział
w tegorocznej akcji MEN # Razem na Święta przygotowując kartki świąteczne oraz inicjując
a następnie przeprowadzając akcję # Od serca dla serca .

Akcja zrodziła się z inicjatywy Pani mgr Aleksandry Ociepki jako symbol podziękowania medykom za troskę o nasze życie i zdrowie w dobie COVID - 19.

Nasi wychowankowie z wszystkich grup wiekowych przygotowali prace plastyczne.

Zbiórka przeprowadzona wśród pracowników umożliwiła zakup środków dezynfekujących , które zostały przekazane do szpitala w ramach akcji # Od serca dla serca.

Na ręce władz czeladzkiego szpitala skierowane zostały podziękowania od Pani przewodniczącej Rady Rodziców oraz dyrektorki w imieniu całego Zespołu przedszkola.

Ewa Rulecka